Gas Partner buduje halę produkcyjną, która umożliwi wytwarzanie innowacyjnych produktów. Co to będzie?

2021-07-21
Gas Partner buduje halę produkcyjną, która umożliwi wytwarzanie innowacyjnych produktów. Co to będzie?

Gas Partner wybuduje nową halę produkcyjną, która nie tylko będzie nowoczesnym obiektem ale także umożliwi wytwarzanie innowacyjnych produktów i znaczący rozwój firmy. Nieruchomość będzie posiadała powierzchnię użytkową, która wynosi 1608,10 m2 oraz będzie dysponowała zapleczem o charakterze biurowo – socjalnym – informuje JARTOM Real Estate. 

Czym zaskoczy wybudowana hala produkcyjna?

Plany przewidują, że wybudowana hala produkcyjna będzie obiektem parterowym i powstanie w sposób, który sprawi, że będzie przyjazna środowisku. Jej dwuspadowy dach zostanie przystosowany do zamontowania na nim instalacji fotowoltaicznej. W obiekcie zostaną uruchomione linie produkcyjne służące wytwarzaniu specjalnej deski profilowanej z drewna litego w wielu konfiguracjach. Nieruchomość powstanie w miejscowości Wylewa, tam, gdzie aktualnie Gas Partner prowadzi swoją działalność. Przedsiębiorstwo słynie z hurtowej sprzedaży paliw, a poszerzenie przez nie zaplecza o halę produkcyjną będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU