GTV przedłuża umowę najmu w MLP Pruszków II i kontraktuje dodatkową powierzchnię

GTV przedłuża umowę najmu w centrum logistycznym MLP Pruszków II i kontraktuje dodatkową powierzchnię. - informuje JARTOM Real Estate

Dodatkowa hala magazynowa dla GTV

Firma GTV podjęła decyzję o wynajęciu dodatkowej przestrzeni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków II. W rezultacie firma zajmie w obiekcie ponad 47,2 tys. mkw. Przekazanie dodatkowej hali, liczącej 15,1 tys. mkw., odbędzie się w czwartym kwartale bieżącego roku. GTV to międzynarodowy producent i dystrybutor akcesoriów meblowych, oświetlenia oraz narzędzi, który już od 2018 roku jest najemcą w MLP Pruszków II. Portfolio firmy obejmuje ponad 12 tys. produktów pod markami GTV i Högert Technik. Dzięki nowej umowie najmu firma będzie miała większe możliwości operacyjne, co pozwoli jej na dalszy rozwój i ekspansję na rynkach zagranicznych. Centrum logistyczne MLP Pruszków II, położone w gminie Brwinów, jest największym kompleksem magazynowym w regionie. Obiekt posiada doskonałe połączenia komunikacyjne z Warszawą i głównymi trasami drogowymi, co sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem dla firm działających w wielu branżach, m.in. logistycznej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane