GSG Industria inwestuje w nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe. Gdzie zostanie ono wybudowane?

2022-04-04
GSG Industria inwestuje w nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe. Gdzie zostanie ono wybudowane?

Firma GSG Industria Sp. z o.o. inwestuje w rozwój nowych technologii i buduje nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe. Obiekt w konstrukcji stalowej powstanie w gminie Nadarzyn w woj. mazowieckim. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój innowacyjnych technologii

Polska firma GSG Industria Sp. z o.o. działa na rynku od 2009 roku i zajmuje się wykonywaniem dokumentacji projektowej renowacji sieci infrastruktury podziemnej oraz usługami z zakresu kalibracji przepływomierzy przemysłowych, oraz analiz ilości zrzucanych ścieków przez zakłady przemysłowe. Odbiorcami firmy są głównie zakłady wodociągów oraz urzędy gmin przygotowujące kontrakty na bezwykopowe renowacje. Firma korzysta z innowacyjnych technologii oraz dysponuje nowoczesnym sprzętem najwyższej klasy, takim jak m.in. sprzęt do pomiarów przepływów oraz napełnienia sieci firmy NIVUS. GSG Industria świadczy usługi na terenie całej Polski, nieustannie poszerzając kompetencje oraz wdrażając najnowsze technologie. Kolejnym krokiem do rozwoju działalności jest budowa nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego, które firma planuje otworzyć w gminie Nadarzyn w woj. mazowieckim. To właśnie tam prowadzone będą badania oraz prace rozwojowe z zakresu działalności firmy. Tego typu obiekt podniesie renomę firmy oraz ułatwi dostęp do dodatkowych środków finansowych na badania i rozwój.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU