GRENOVI planuje budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej

2021-07-07
GRENOVI planuje budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej

Firma GRENOVI Sp. z o.o. Sp.k. planuje budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej w miejscowości Pawłówek, znajdującej się w województwie wielkopolskim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjno-magazynowa 

GRENOVI, firma z siedzibą w Pawłówku, to autoryzowany agent Hobby  - renomowanego niemieckiego producenta przyczep kempingowych i kamperów. Firma oferuje szeroki wybór produktów, a jej zaangażowanie w rozwój marki Hobby przekłada się głównie na działania marketingowe oraz sprzedażowe. Firma GRENOVI postanowiła rozbudować siedzibę w Pawłówku i wybudować nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni ok. 1,3 tys. mkw. Część obiektu przystosowana zostanie pod cele biurowo-socjalane. Nowy budynek pozwoli firmie GRENOVI na wdrożenie autorskiej technologii produkcji innowacyjnych rowerów elektrycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU