GLS z nową filią na Śląsku. Nowoczesny magazyn, brama kurierska – co jeszcze się tam znalazło?

GLS stawia na dynamiczny rozwój i otwiera kolejną filię, tym razem na Śląsku, a konkretniej – w Tarnowskich Górach. W obiekcie znalazł się magazyn, brama rozładunkowo – załadunkowa i aż pięć bram kurierskich, które zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwolą prowadzić lepiej zoptymalizowaną działalność – informuje JARTOM Real Estate.

Zaplecze logistyczne marki wciąż rośnie

To już czterdziesta siódma tego rodzaju nieruchomość oddana do użytku GLS w Polsce. Warto jednocześnie podkreślić, że z pewnością nie jest ostatnia, gdyż przedstawiciele marki otwarcie mówią o kolejnych inwestycjach. Skoncentrowanie się na budowaniu placówek w mniejszych miejscowościach jest dobrze przemyślane i ma na celu wykorzystanie ich potencjału do tego, by zachować większą elastyczność na logistycznym polu i wyjść tym samym naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Głównie będzie to polegało na umożliwieniu odbiorów i dostaw w późniejszych godzinach. W Tarnowskich Górach pracownicy będą posiadali do dyspozycji nowoczesny magazyn o powierzchni 200 m2 i szereg udogodnień, zwiększających komfort realizowanych obowiązków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane