GLP wybuduje nie jedno centrum logistyczne, a dwa. W jakich miastach one powstaną?

GLP nie zwalnia tempa i inwestuje w budowę dwóch centrów logistycznych, które powstaną w Poznaniu oraz Grodzisku Mazowieckim nieopodal Warszawy. Zgodnie z przewidywaniami, oba projekty zostaną sfinalizowane jeszcze przed końcem tego roku, a ich rezultatem będzie powiększenie portfolio nieruchomości, którymi dysponuje ten międzynarodowy deweloper – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne i przyjazne środowisku magazyny

Poznań Airport Logistics Centre, jak sama nazwa wskazuje, znajdzie się w niewielkiej odległości od portu lotniczego, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dostępem do kilku rodzajów transportu. Powierzchnia obiektu wyniesie 28 600 m2, natomiast drugiego z nich – 23 400 m2. Znajdą się w nich wysokiej klasy magazyny, biura oraz przestrzeń umożliwiająca uruchomienie linii produkcyjnych. GLP przykłada dużą wagę do tego, by budynki posiadały ekologiczny i energooszczędny charakter, dlatego zadbano o liczne świetliki w sufitach hal, możliwość montażu paneli fotowoltaicznych i uwzględnienie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Pracownicy dojeżdżający na miejsce na rowerach będą mogli korzystać również ze specjalnych wiat parkingowych. 
Pełną ofertę centrów logistycznych GLP znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane