GLP wybuduje magazyny wyższe o 2 metry. Czy deweloper zapoczątkuje tym samym nowy trend na rynku logistycznym?

2021-10-20
GLP wybuduje magazyny wyższe o 2 metry. Czy deweloper zapoczątkuje tym samym nowy trend na rynku logistycznym?

GLP, jeden z międzynarodowych deweloperów, przygotowuje się do budowy nowych magazynów w Polsce. Wiadomo już, że będą to nieruchomości o imponującym standardzie, które wyróżnią się swoją nietypową dla obiektów tego rodzaju wysokością – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynów wyższych o dwa metry sposobem na optymalizację wielu procesów

Wybudowane magazyny powstaną z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz rozwiązań, które sprawią, że obiekty będą posiadały charakter przyjazny środowisku. Najbardziej znaczącą cechą wyróżniającą je na tle innych nieruchomości na rynku logistycznym jest jednak ich wysokość. Magazyny będą bowiem wyższe o dwa metry, co daje łączną wysokość sięgającą 12 metrów. Czy to słuszna decyzja? Zgodnie z naukową analizą przeprowadzoną przez specjalistów z Katedry Logistyki i Łańcuchów Dostaw w Wyższej Szkole Logistyki – jak najbardziej. Ten krok przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych i uczynienia składowania towarów bardziej efektywnym. Umożliwi optymalizację kosztów, poczynienie sporych oszczędności i otworzy drogę do większych możliwości. Firma GLP zrealizowała już pierwszą inwestycję polegającą na wybudowaniu 12-metrowego magazynu. Powstał on na terenie GLP Warsaw Logistics Centre. Magazyny GLP do wynajmu oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU