GLP inwestuje we Wrocław V Logistics Centre. Wybuduje tam nowy magazyn

2022-01-18
GLP inwestuje we Wrocław V Logistics Centre. Wybuduje tam nowy magazyn

Firma GLP zainwestuje w kolejny magazyn. Nieruchomość powstanie na terenie centrum logistycznego Wrocław V Logistics Centre i będzie posiadała powierzchnię sięgającą 50 000 m2, co zapewni spore pole do popisu – informuje JARTOM Real Estate.

Plany przewidują, że magazyn uzyska certyfikat BREEAM 

Za budowę magazynu odpowiedzialna będzie spółka FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę. Lokalizacja posiada duży potencjał, gdyż obszar obejmujący aż 50 hektarów zapełni się nowoczesnymi budynkami, które zapewnią około 240 000 m2 wysokiej jakości magazynów i nie tylko. Wrocław V Logistics Centre znajduje się w Magnicach, a nieduża odległość od Wrocławia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dostępem do portu lotniczego. Warto podkreślić, że to nie pierwszy projekt, który te dwa podmioty wspólnie realizują. We wrześniu ubiegłego roku rozpoczęły się już prace, których efektem będzie obiekt dysponujący powierzchnią 41 000 m2, a przedsięwzięcie to również pilotuje FB Antczak. Dla GLP, renomowanego dewelopera prowadzącego działalność o międzynarodowym charakterze, to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU