GLP inwestuje pod Wrocławiem - w Magnicach powstanie nowe centrum logistyczne oferujące hale na wynajem

2021-10-27
GLP inwestuje pod Wrocławiem - w Magnicach powstanie nowe centrum logistyczne oferujące hale na wynajem

W podwrocławskich Magnicach rozpoczęła się budowa nowego centrum logistycznego. Wrocław V Logistics Centre będzie docelowo oferowało aż 240 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni pod wynajem. - informuje JARTOM Real Estate

Hale magazynowe na wynajem

Budowa nowego centrum logistycznego rozpoczęła się w sierpniu 2021 roku. Zgodnie z planami obiekt Wrocław V Logistics Centre ma zostać oddany do użytku już w 2022 roku.
Inwestycja prowadzona jest przez GLP, renomowanego dewelopera i zarządcę nieruchomości, który od 30 lat działa w branży nieruchomości logistycznych i sukcesywnie rozwija portfolio obiektów na wynajem. Magazyny w Magnicach powstaną na 50 ha działce i liczyć będą aż 240 tys. mkw. powierzchni. Kompleks budynków składać się będzie z pięciu hal, liczących od 28 tys. mkw. do 84 tys. mkw. Przyszli najemcy będą mogli wynająć jedną z nich, bądź połączyć kilka hal w jedną o powierzchni ponad 110 tys. mkw.
Nowy obiekt GLP cechuje się wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu trasy S8 oraz bliskości autostrad A4 i A8 przyszli najemcy hal magazynowych będą w stanie sprawnie i szybko transportować towary na terenie aglomeracji wrocławskiej, a także na terenie reszty kraju. Lokalizacja pozwala również na sprawny transport do Niemiec i Czech. JARTOM jest agentem GLP przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych. Wszystkie hale magazynowe do wynajęcia GLP oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU