GLP Warsaw III Logistics Centre z kompletem najemców. Jakie firmy do nich należą?

Centrum logistyczne GLP Warsaw III Logistics Centre zostało w pełni wynajęte, a co za tym idzie, całą powierzchnię magazynową i biurową podzielono już między poszczególnych najemców. To znakomite wiadomości dla właściciela nieruchomości, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że obiekt został oddany do użytku zaledwie cztery miesiące wcześniej – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny w niewielkiej odległości od stolicy cieszą się dużym zainteresowaniem

W czym tkwi sekret sukcesu kompleksu o powierzchni 35 000 m2? Jego głównym atutem jest lokalizacja tuż obok węzła drogi ekspresowej S8 i nieopodal Warszawy. Na uwagę zasługuje również ekologiczny i energooszczędny charakter budynku. Zamontowano w nim oświetlenie LED, uwzględniono sporą liczbę świetlików dachowych, a dodatkowo na terenach przyległych znalazły się ładowarki do samochodów elektrycznych. Wśród firm, które podjęły decyzję o wprowadzeniu się do centrum znajdują się: Mateus, Sanico, Unobrand oraz przedsiębiorstwo logistyczno – transportowe Adam Dąbrowa. Na mocy podpisanych umów otrzymają one do swojej dyspozycji między innymi magazyny oraz biura. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane