GLP Poznań Airport zostanie rozbudowany o kolejny nowoczesny magazyn

2021-11-25
GLP Poznań Airport zostanie rozbudowany o kolejny nowoczesny magazyn

Centrum logistyczne GLP Poznań Airport zostanie rozbudowane o kolejny magazyn dysponujący imponującą powierzchnią sięgającą 29 000 m2. Inwestycja powstanie przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i zapewni 12 metrów wysokości składowania, dużą ilość światła w strefie doków oraz obecność systemu elektronicznego służącego do mierzenia zużycia energii – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa dodatkowego magazynu zwiększy konkurencyjność obiektu

Powiększenie GLP Poznań Airport o kolejny budynek pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększy jego konkurencyjność na rynku. Obiekt oferuje wysokiej klasy powierzchnię o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów działających w różnych branżach. Niekwestionowaną zaletą jest lokalizacja umożliwiająca doskonałą komunikację zarówno z centrum Poznania, jak i z portem lotniczym. GLP to renomowana firma o trzydziestoletnim doświadczeniu, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami na rynku logistycznym. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny należące do GLP.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU