GEODIS Poland wynajmuje powierzchnię magazynową w MLP Pruszków II. Do czego ją wykorzysta?

Firma GEODIS Poland zdecydowała się na wynajęcie 2 600 m2 powierzchni magazynowej wraz z zapleczem biurowym, która znajduje się w centrum logistycznym MLP Pruszków II. Warto podkreślić, że nieruchomość zostanie dostosowana do ściśle określonych potrzeb przedsiębiorstwa, które zamierza większość przestrzeni przeznaczyć na chłodnie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn w doskonałej lokalizacji

Zgodnie z planem, magazyny zajmą niewiele ponad 2 400 m2, natomiast na 170 m2 urządzone zostaną biura imponujące swoją funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi przejawiającymi się między innymi poprzez liczne przeszklenia. Aktualnie trwa budowa obiektu. Przewidywany czas oddania go do dyspozycji najemcy to początek przyszłego roku. Firma nie bez powodu wybrała to konkretne miejsce. Niewielka odległość od Warszawy, rozwinięte połączenia komunikacyjne i szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które zostały wdrożone w nieruchomości pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne prowadzenie działalności. GEODIS, lider w branży transportowej, wykorzysta wspomniany magazyn do obsługi klinik, gabinetów lekarskich oraz szpitali. 
Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane