GEA Tuchenhagen rozbudowuje zakład produkcyjny w Koszalinie i planuje zatrudnienie nowych pracowników

2021-07-06
GEA Tuchenhagen rozbudowuje zakład produkcyjny w Koszalinie i planuje zatrudnienie nowych pracowników

Firma GEA Tuchenhagen zdecydowała się na rozbudowę fabryki w Koszalinie. W związku z rozwojem firmy oraz nową inwestycją firma planuje zwiększenie zatrudnienia- początkowo o 50 osób, a docelowo aż o 200 nowych pracowników. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa i modernizacja zakładu produkcyjnego w Koszalinie 

Niemiecka firma GEA Tuchenhagen to renomowany dostawca dla technologii przetwórstwa spożywczego i pokrewnych gałęzi przemysłu. Firma specjalizuje się głównie w  maszynach i instalacjach oraz w zaawansowanej technologii procesowej i komponentach do produkcji. Na Polskim rynku firma wypracowała sobie bardzo dobrą pozycję i obecnie działa aż w 6 lokalizacjach na terenie naszego kraju, m.in. w Koszalinie, gdzie zlokalizowany jest nowoczesny zakład produkcyjny firmy. W związku z rozwojem działalności, planowaną dywersyfikacją produkcji oraz planowanym zwiększeniem mocy produkcyjnych GEA Tuchenhagen zdecydowała o rozbudowie tego obiektu. 
Rozbudowywany obiekt w Koszalinie głównie będzie koncentrować się na procesach i produkcji komponentów ze stali nierdzewnej, które następnie będą dostarczane do innych oddziałów GEA. W związku z rozbudową oddziału oraz planowanym rozszerzeniem portfolio produktowego firma poszukuje nowych pracowników. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU