GEA Tuchenhagen rozbudowuje zakład produkcyjny w Koszalinie

2021-07-15
GEA Tuchenhagen rozbudowuje zakład produkcyjny w Koszalinie

Firma GEA Tuchenhagen zdecydowała się na rozbudowę swojej fabryki w Koszalinie o nowoczesne centrum produkcji komponentów metalowych.  - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna fabryka przyszłości zatrudni 200 nowych pracowników

Niemiecka spółka GEA Tuchenhagen to lider wśród dostawców technologii dla przetwórstwa spożywczego oraz branż pokrewnych, specjalizujący się głównie w produkcji nowoczesnych maszyn i instalacji, oraz w dostarczaniu zaawansowanej technologii procesowej i świadczeniu kompleksowych usług dla różnych gałęzi przemysłu. Spółka wciąż poszerza swoją ofertę produktową oraz rozwija się, docierając do coraz szerszego grona klientów docelowych. Z tego względu zarząd podjął decyzję o rozbudowie zakładu mieszczącego się w Koszalinie. Modernizacja i budowa nowej hali produkcyjnej pozwoli zwiększyć moce przerobowe oraz zwiększyć konkurencyjność GEA na rynku. W rozbudowanym obiekcie działalność będzie koncentrować się na produkcji komponentów ze stali nierdzewnej. Dzięki temu koszalińska fabryka będzie w stanie w sposób ciągły dostarczać komponenty do innych fabryk GEA w Polsce. 
Przy rozbudowie zakładu GEA wykorzystane zostaną najnowsze, zaawansowane technologie, wpisujące się w ideę przemysłu przyszłości 4.0. W związku z inwestycją i planowanym zwiększeniem produkcji firma zatrudni dodatkowych pracowników - docelowo planowane jest zatrudnienie dodatkowych 200 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU