GCG Groupe inwestuje w halę magazynową namiotową. Skąd ten pomysł?

Spółka GCG Groupe przygotowuje się do budowy hali magazynowej - namiotowej, która powstanie w powiecie koszalińskim, a konkretniej, w miejscowości Biesiekierz. To inwestycja, której celem jest pozyskanie zaplecza niezbędnego do usprawnienia wielu procesów logistycznych oraz umożliwienie poszerzenia oferty marki o specjalne opakowania kartonowe posiadające właściwości mikrobójcze – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala magazynowa pozwoli na optymalizację pracy 

Wspomniana hala będzie pełniła funkcję magazynu, w którym będą składowane nowe produkty oraz surowce potrzebne do ich wytwarzania. Dzięki stosownemu ociepleniu i odpowiednim wymiarom stanie się miejscem energooszczędnym i zapewniającym personelowi właściwe warunki do realizowania zawodowych obowiązków. Konstrukcja obiektu uwzględnia również dach pneumatyczny. GCG Groupe to jeden z wiodących producentów opakowań logistycznych, który jest obecny na rynku już od szesnastu lat. W asortymencie marki można znaleźć między innymi: etykiety, koperty, taśmy, folie stretch i wiele innych artykułów niezbędnych podczas przygotowywania produktów do wysyłki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane