GASTRONET rozbudowuje zakład w Piszu i wprowadza do produkcji nowy asortyment

Firmy produkująca urządzenia i meble dla gastronomii GASTRONET planuje rozbudowę zakładu w Piszu. Inwestycja ta pozwoli na wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

GASTRONET to działające od 2001 roku przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją kompleksowego wyposażenia gastronomii, m.in. mebli i wyposażenia do restauracji i hoteli. Firma oferuje wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne i chłodnicze, charakteryzujące się niezawodnością i funkcjonalnością. Siedziba i główny zakład produkcyjny znajdują się w Piszu w woj. warmińsko-mazurskim. To właśnie tam odbywa się produkcja pełnego asortymentu firmy. Obecnie, ze względu na dynamiczny rozwój działalności, firma GASTRONET zdecydowała się na rozbudowę obiektu i budowę nowej hali produkcyjnej wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Projekt ten ma na celu wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa. Ponadto rozbudowa zaplecza produkcyjnego umożliwi wprowadzenie do produkcji nowego urządzenia, czyli innowacyjnych rolkowych podgrzewaczy gastronomicznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane