GAS PARTNER buduje nową halę produkcyjną w gminie Sieniawa na Podkarpaciu. Jak ta inwestycja wpłynie na rozwój w regionie?

2022-03-10
GAS PARTNER buduje nową halę produkcyjną w gminie Sieniawa na Podkarpaciu. Jak ta inwestycja wpłynie na rozwój w regionie?

Polska spółka GAS PARTNER rozbudowuje zaplecze produkcyjno-logistyczne i buduje nową halę na Podkarpaciu. Obiekt powstanie w gminie Sieniawa i umożliwi firmie dalszy rozwój działalności. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

GAS PARTNER to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się hurtową sprzedażą paliw i produktów pochodnych. W ostatnim czasie firma dynamicznie rozwijała swoją działalność oraz sukcesywnie zwiększała sprzedaż. Sprzyjające warunki gospodarcze oraz dobra sytuacja finansowa podmiotu skłoniła firmę do nowej inwestycji. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowoczesnej hali produkcyjnej w gminie Sieniawa na Podkarpaciu. Będzie to parterowy obiekt, na którego dachu docelowo zainstalowana zostanie przyjazna środowisku fotowoltaika, pozwalająca na obniżenie kosztów energii. Koszt budowy hali wyniesie około 1,7 mln zł. Tak duża inwestycja z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój gminy Sieniawa oraz tamtejszy rynek pracy. To impuls dla dalszego rozwoju gospodarczego i informacja dla innych inwestorów o dużym potencjale regionu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na zlecenie najemców w centrach dystrybucyjnych, wykwalifikowani i sprawni konsultanci JARTOM Real Estate przeprowadzają skuteczne renegocjacje istniejących umów najmu.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU