Fronius wybuduje fabrykę nieopodal Gliwic

Fronius Polska, firma stanowiąca część austriackiej grupy Fronius International, wybuduje zakład produkcyjny nieopodal Gliwic. Powstanie on w Pilchowicach, w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny o imponującej powierzchni

Zgodnie z przyjętymi planami fabryka będzie miała imponującą powierzchnię, która wyniesie około 15 000 m2. Oprócz części produkcyjnej znajdą się tam magazyny, biura i zaplecze socjalne. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy. Co ciekawe, na terenie inwestycji powstanie także centrum projektowe i badawczo-rozwojowe. To bardzo ważne dla firmy Fronius, która specjalizuje się w nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, zajmując się wytwarzaniem baterii akumulatorowych i systemów spawalniczych. Zakup gruntów przeznaczonych pod budowę to koszt przekraczający 18 milionów złotych. Wartość całego przedsięwzięcia wyceniono na 62,5 mln złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane