Frigo Logistics przejmuje firmę ARMIR i powiększa swoje zaplecze logistyczne

2021-11-12
Frigo Logistics przejmuje firmę ARMIR i powiększa swoje zaplecze logistyczne

Firma transportowa ARMIR została przejęta przez Frigo Logistics, jednego z liderów w branży produktów mrożonych. To kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju spółki, która do tej pory dysponowała już pięcioma centrami logistycznymi – informuje JARTOM Real Estate.

Przejęcie firmy sposobem na usprawnienie wielu procesów logistycznych

Frigo Logistics upatruje w podjętej decyzji szans na usprawnienie procesów logistycznych i optymalizację transportu. Zwiększą one efektywność obsługi największych sieci handlowych w kraju, którym dostarcza artykuły głęboko mrożone, oraz udziały na rynku. AMIR posiada cztery magazyny w Mysłowicach, Obornikach Wielkopolskich, we Wrocławiu a także w Nowym Dworze Mazowieckim. Do tego zarządza flotą złożoną z 60 pojazdów własnych i 80 pojazdów użytkowanych na zasadzie współpracy z podwykonawcami. Z tych zasobów będzie mogło korzystać Frigo Logistics. Jednocześnie należy podkreślić, że AMIR zachowuje swój dotychczasowy zarząd, personel oraz możliwość samodzielnego decydowania o wielu kwestiach. Nietrudno więc zauważyć, że nawiązana współpraca biznesowa jest korzystna dla obu stron. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU