Frigo Logistics planuje budowę magazynów i stawia na intensywny rozwój w Polsce

2021-10-27
Frigo Logistics planuje budowę magazynów i stawia na intensywny rozwój w Polsce

Firma Frigo Logistics dynamicznie rozwija się na polskim rynku i już planuje budowę nowych magazynów oraz centrum przeładunkowego. Nacisk zostanie także położony na wykorzystanie zasilania fotowoltaicznego oraz zbudowanie floty elektrycznej, a całkowita wartość inwestycji wyniesie około 100 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Systematycznie powiększane zaplecze logistyczne odpowiedzią na potrzeby rynku

Frigo Logistics specjalizuje się w obsłudze największych sieci sklepów handlowych w Polsce, dostarczając do nich produkty mrożone, świeże oraz wyroby farmaceutyczne. Poszerzanie asortymentu skutkuje wzrostem zapotrzebowania na nowe magazyny dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności. Ponadto, firma stawia na innowację oraz ekologię i zrównoważony rozwój. Oddanie do użytku pierwszego w kraju zautomatyzowanego sortera produktów mrożonych usprawniło wiele procesów logistycznych. Ważnym elementem strategii na najbliższe lata jest też inwestowanie w źródła energii odnawialnej. Zainstalowano już panele fotowoltaiczne, a kolejnym krokiem ma być budowa farmy w Żninie, która sprawi, że marka będzie mogła samodzielnie pokrywać własne zapotrzebowanie energetyczne. To imponujące plany. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU