Frigo Logistics, operator logistyczny obsługujący Netto, z nową powierzchnią magazynową

2021-06-30
Frigo Logistics, operator logistyczny obsługujący Netto, z nową powierzchnią magazynową

Frigo Logistics, jeden z najprężniej rozwijających się operatorów logistycznych produktów głęboko mrożonych w kraju, uruchomił nowy magazyn. Nieruchomość znajduje się w Żdżarach, 30 kilometrów od Szczecina i jest piątym tego rodzaju obiektem, który Frigo posiada do swojej dyspozycji – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn ułatwi obsługę Netto oraz innych klientów 

Inwestycja posiada kluczowy charakter z punktu widzenia strategii dotyczącej współpracy z klientami z północnej części kraju. Od teraz obsługa sklepów Netto z województwa zachodniopomorskiego będzie prowadzona w nowym magazynie. Usprawni to wiele procesów logistycznych i przyczyni się do optymalizacji transportu. Warto podkreślić, że oddany w tym roku do użytku obiekt posiada spory potencjał. W jego skład wchodzą pomieszczenia o charakterze socjalno – biurowym, które gwarantują bezproblemowe zarządzanie placówką, a także komora ze specjalną strefą rozładunkowo – załadunkową. Łączna powierzchnia magazynu wynosi 2000 m2. Biorąc pod uwagę dynamiczną ekspansję rynkową Frigo Logistics można przypuszczać, że zaplecze logistyczne, które posiada, będzie systematycznie powiększane. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU