Frigo Logistics inwestuje w nowy kompleks magazynowy w Nowym Dworze Mazowieckim

Firma Frigo Logistics buduje nowy kompleks magazynowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Obiekt będzie dostosowany do przechowywania produktów głęboko mrożonych. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa dużego kompleksu magazynowego

Firma Frigo Logistics, specjalizująca się w logistyce produktów głęboko mrożonych, rozpoczęła budowę nowego kompleksu magazynowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Pierwszy etap inwestycji, który będzie gotowy w październiku 2024 roku, będzie obejmować część dystrybucyjną na 6 tys. miejsc paletowych. Drugi etap, zakończony do końca 2024 roku, będzie obejmować w pełni automatyczny magazyn wysokiego składowania o pojemności 15 tys. miejsc paletowych. Docelowo obiekt ma zajmować aż 9,5 tys. mkw powierzchni. Budowa kompleksu, który będzie 11. lokalizacją Frigo Logistics w Polsce, położonej w strategicznym miejscu blisko Warszawy, znacząco wpłynie na możliwości logistyczne firmy. Nowy kompleks magazynowy w Nowym Dworze Mazowieckim będzie flagową inwestycją Frigo Logistics. Co wiecej, to element większego planu inwestycyjnego Frigo, który w najbliższych kilku latach przeznaczy aż 200 mln złotych na rozwój działalności i nowe inwestycje. Plan zakłada m.in. rozbudowę działającego już obiektu w Żninie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane