Fresh Logistics Polska z nową halą magazynową. Co dzięki temu zyska?

Firma Fresh Logistics Polska inwestuje w rozbudowę zaplecza magazynowego aby usprawnić wiele procesów logistycznych i zoptymalizować pracę, działając na jeszcze większą skalę. Ta strategia zaowocowała budową nowej hali o powierzchni przekraczającej 7500 m2, która powiększyła centrum logistyczne położone w Grodzisku Mazowieckim – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny w pełni dostosowane do specyfiki działalności firmy

Należący do przedsiębiorstwa kompleks składa się z zaplecza przeładunkowego, magazynów wysokiego składowania oraz specjalnej strefy o nazwie UltraFresh, która służy do przechowywania artykułów spożywczych w temperaturach od 0 do 2°C. To bardzo istotny element, który decyduje o wysokiej jakości produktów spożywczych i pozwala spełniać marce restrykcyjne wymogi związane z profilem jej działalności. W wybudowanej hali magazynowej znalazła się zaawansowana technologicznie instalacja chłodnicza o ekologicznym charakterze. Zakupiono bezpieczne dla środowiska naturalnego wózki litowo – jonowe, które cechuje wydajność. Nie zabrakło również szeregu rozwiązań ułatwiających pracę, które wdrożono z myślą o komforcie personelu. Warto podkreślić, że Fresh Logistics na tym nie poprzestanie i planuje już powstanie nowego obiektu logistycznego w Łomży. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane