Fresenius Kabi Polska powiększa zaplecze magazynowe w Diamond Business Park Stryków

2023-05-10
Fresenius Kabi Polska powiększa zaplecze magazynowe w Diamond Business Park Stryków

Firma Fresenius Kabi Polska przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej znajdującej się w Diamond Business Park Stryków. Oprócz tego zainwestowała w jej powiększenie, dzięki czemu obecnie posiada do swojej dyspozycji około 17 700 m2 i może cieszyć się usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny i biura w dogodnej lokalizacji

Ta decyzja wynika z zadowolenia z dotychczasowej współpracy. Dysponowanie magazynem w tej części kraju pozwala marce sprawnie i szybko dostarczać leki do polskich szpitali. Ogromnym atutem jest lokalizacja, bowiem nieopodal znajduje się węzeł autostrady A2, a od centrum Łodzi kompleks dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów. Nie dziwi więc, że Diamond Business Park Stryków posiada niemal komplet najemców, którzy cenią sobie liczne udogodnienia związane z prowadzeniem tam działalności. Warto podkreślić, że Fresenius Kabi Polska, marka funkcjonująca w sektorze opieki zdrowotnej, może korzystać tam nie tylko z magazynów ale i z zaplecza biurowego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU