Francuski startup wygrał gdański Infoshare Startup Contest. Przełomowa technologia wytwarzania prądu z papieru i wody.

2021-12-06
Francuski startup wygrał gdański Infoshare Startup Contest. Przełomowa technologia wytwarzania prądu z papieru i wody.

Francuski startup Bioenzymatic Fuel Cells to laureat konkursu organizowanego podczas konferencji Infoshare 2021 w Gdańsku. Za przełomową technologię wytwarzania energii elektrycznej z papieru i wody firma wygrała 20 tys. euro.- informuje JARTOM Real Estate

Przełomowa technologia wytwarzania prądu z wody i papieru

Bioenzymatic Fuel Cells, czyli francuski startup  technologiczny, to zwycięzca tegorocznej edycji Infoshare Startup Contest. Konferencja organizowana jest corocznie w Gdańsku i ma na celu zrzeszenie firm, inwestorów oraz startupów, które zainteresowane są rozwojem nowych technologii. Wydarzenia umożliwia tworzenie indywidualnych spotkań z inwestorami, a także pozwala na budowanie sieci networkingowej. To doskonała przestrzeń do działania, gdzie biznes łączy się z innowacyjnymi technologiami. Nie inaczej było w przypadku Bioenzymatic Fuel Cells, który wygrał konkurs towarzyszący konferencji za innowacyjną metod wytwarzania prądu. Dzięki intensywnej pracy startupu do zasilania urządzeń elektrycznych takich jak zegarki, czy latarki nie będziemy potrzebować już ogniw guzikowych, które nie są obojętne dla zdrowia człowieka. Zamiast tego prąd pozyskiwany będzie technologią ogniw biopaliwowych, za pomocą kropli roztworu i celulozy. To odnawialne, przyjazne dla środowiska źródło energii. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU