Francuski producent opakowań LACROIX buduje kolejny obiekt w Polsce

2022-05-27
Francuski producent opakowań LACROIX buduje kolejny obiekt w Polsce

Lider rynku opakowań buduje kolejny zakład w Polsce. To właśnie w naszym kraju, a konkretniej w Ostrołęce powstanie nowoczesna drukarnia opakowań spożywczych LACROIX.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa drukarnia opakowań spożywczych

Grupa LACROIX to lider na rynku opakowań, którego początki działalności sięgają już 1946 roku, gdy pierwsze produkowane przez LACROIX drewniane przedmioty i opakowania weszły na rynek. Obecnie firma zajmuje się zarówno produkcją opakowań drewnianych, jak i kartonowych oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Fabryki LACROIX znajdują się zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji. Oferta firmy zawiera zarówno opakowania standardowe, jak i te produkowane na indywidualne zlecenie klientów. Firma posiada aż trzy fabryki na ternie naszego kraju. Wraz z rozwojem działalności grupa LACROIX zdecydowała się na kolejną inwestycję w Polsce. Duży potencjał gospodarczy naszego kraju oraz chłonny rynek pracy sprawiły, że to właśnie u nas, a konkretniej w Ostrołęce powstanie nowoczesna drukarnia opakowań spożywczych LACROIX o powierzchni 3,3 tys. mkw. Budowa hali ruszyła w marcu 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU