Francuska firma LACROIX buduje kolejną halę produkcyjną w Polsce

Francuska grupa LACROIX rośnie w siłę. Producent posiada w naszym kraju aż 3 zakłady produkcyjne, w których wytwarzane są elementy do opakowań, pudełka i drewniane tacki. Teraz firma zdecydowała się na budowę kolejnej hali, która zwiększy możliwości produkcyjne LACROIX w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali pełniącej funkcję drukarni

Nowa hala LACROIX powstała w Ostrołęce w woj. mazowieckim. To liczący 3,3 tys. mkw obiekt przemysłowy, który pełnić będzie funkcję drukarni opakowań spożywczych. W zakładzie wytwarzane będą opakowania z plastiku, kartonu i drewna na indywidualne zamówienia klientów. LACROIX to francuski lider na rynku opakowań, który posiada aż 3 zakłady produkcyjne w naszym kraju i który chętnie realizuje u nas nowe inwestycje. To, co przyciąga firmę do Polski to wykwalifikowany, chłonny rynek pracy oraz dobra lokalizacja na mapie Europy, pozwalająca na sprawną logistykę i dystrybucję opakowań.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane