Formaster przygotowuje się do budowy nowej fabryki

Formaster pracuje nad rozpoczęciem budowy nowego zakładu produkcyjnego. Choć na ten moment nie są jeszcze znane szczegóły, zarządzający przedsiębiorstwem Maciej Bursztein potwierdził przygotowania do realizacji projektu i zakomunikował, że prawdopodobną lokalizacją realizacji tej inwestycji są Kielce – informuje JARTOM Real Estate.

W wybudowanej fabryce zostaną utworzone liczne miejsca pracy

Powstanie kolejnej fabryki bez wątpienia znalazłoby odzwierciedlenie w zwiększeniu mocy wytwórczych, usprawnieniu wielu procesów logistycznych oraz pozwoliłoby na generowanie wyższych zysków. W obiekcie utworzone zostałyby nowe miejsca pracy, co stanowiłoby istotny impuls dla lokalnej gospodarki. Byłby to kolejny, bardzo ważny krok na drodze rozwoju firmy, która aktualnie zatrudnia niespełna 400 osób i zajmuje się produkcją akcesoriów oraz urządzeń służących do podgrzewania powietrza, filtrowania wody oraz przechowywania artykułów spożywczych. Warto podkreślić, że Formaster jest właścicielem tak znanych marek jak Dafi czy SeeYoo. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalsze losy tego przedsięwzięcia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane