Forenda wybuduje halę produkcyjną, która sprawi, że firma stanie się bardziej konkurencyjna

2022-03-15
Forenda wybuduje halę produkcyjną, która sprawi, że firma stanie się bardziej konkurencyjna

Forenda przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej, która powstanie w miejscowości Ochotnica Dolna, w województwie małopolskim, a więc tam gdzie funkcjonuje siedziba firmy. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi nadzór nad inwestycją, która ma za zadanie uczynić markę bardziej konkurencyjną – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej pozwoli na poszerzenie i udoskonalenie asortymentu

Forenda to rodzinne przedsiębiorstwo, które jest obecne na rynku już od 1985 roku i dostarcza wysokiej klasy wyroby drewniane. Jego przedstawiciele nie ukrywają, że zależy im na tym, by hala została wybudowana jeszcze w pierwszej połowie tego roku. To w niej zostaną uruchomione linie produkcyjne, które posłużą do wytwarzania nowego elementu asortymentu, którym jest pelet. Obiekt pozwoli również na wdrożenie nowych technologii o proekologicznym charakterze, których zadaniem jest udoskonalenie tego, co aktualnie znajduje się w ofercie firmy. Wykonawca odpowiedzialny za realizację przedsięwzięcia zajmie się też przeprowadzeniem robót ziemnych i przygotowaniem terenów przyległych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU