Firma zajmująca się budową dróg buduje wytwórnię betonu w pow. sieradzkim

Firma budowlana specjalizująca się głównie w budowie dróg wybuduje nową wytwórnię betonu towarowego w pow. sieradzkim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja BUD-TRANS

BUD-TRANS Roboty Budowlano-Drogowe Maria Karbowiak działa na polskim rynku już od blisko 35 lat. Początkowo firma prowadziła usługi transportowe, a z czasem rozszerzyła swoją działalność o usługi związane z budową dróg. BUD-TRANS współpracuje głównie z urzędami miejskimi, urzędami gmin oraz starostwami powiatowymi realizując roboty drogowe. Niedawno firma podjęła decyzję o nowej inwestycji, a mianowicie budowie wytwórni betonu towarowego wraz z całą towarzyszącą infrastrukturą. Obiekt ten powstanie w pow. sieradzkim w miejscowości Wróblew. To krok w rozwoju firmy, który przyczyni się do jej dalszego rozwoju oraz zwiększenia konkurencyjności na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Atuty JARTOM Real Estate to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność. Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane