Firma z branży weterynaryjnej wynajęła magazyn w Hillwood Częstochowa Zachód

2022-07-21
Firma z branży weterynaryjnej wynajęła magazyn w Hillwood Częstochowa Zachód

Do parku magazynowego Hillwood Częstochowa Zachód wprowadził się nowy najemca. To firma działająca w branży weterynaryjnej, która oferuje m.in. szeroki wybór produktów farmaceutycznych dla zwierząt. Magazyn został przystosowany do specyficznych wymagań branży, zapewniając pełną kontrolę temperatury w hali oraz spełniając wszelkie wymogi przepisów prawa farmaceutycznego. - informuje JARTOM Real Esta

Przestrzeń magazynowa zgodna z przepisami prawa farmaceutycznego

Firma z branży weterynaryjnej przenosi się do parku magazynowego Hillwood Częstochowa Zachód. To właśnie ten obiekt MEDiVET S.A. wybrał na miejsce nowego magazynu i siedzibę biura. Łącznie firma wynajęła 3,5 tys. mkw powierzchni, z czego około 3,3 tys. przeznaczone zostanie na cele magazynowe, a pozostała część zostanie wydzielona na biuro firmy. Hala została przystosowana do potrzeb branży farmaceutycznej, m.in. poprzez specjalne rozwiązania techniczne i informatyczne pozwalające na kontrolę temperatury w magazynie w zakresie od 2 do 8 st. oraz od 15 do 25 st. Moduł wynajęty w Hillwood Częstochowa Zachód pozwoli MEDiVET S.A. na przechowywanie aż 32 tys. produktów drobnicowych, oraz magazynowanie na 2,8 tys. miejscach paletowych. To z pewnością zaspokoi spore potrzeby magazynowe oraz logistyczne ciągle rozwijającej się firmy MEDiVET S.A., która w swojej ofercie posiada niezwykle szeroki zakres produktów leczniczych weterynaryjnych. Firma codziennie wysyła około 12,5 tys. linii towarowych, a zamówienia realizowane są do 24 godzin od ich złożenia przez specjalistów z branży weterynaryjnej. Nowy magazyn oraz zastosowane w nim technologie pozwolą na wysoki standard organizacji procesów i efektywniejsze magazynowanie.
JARTOM Real Estate oferuje szeroki wybór hal magazynowych Hillwood na wynajem.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU