Firma transportowa AGROMEX–TRANS inwestuje w nowy magazyn w woj. łódzkim

2022-04-20
Firma transportowa AGROMEX–TRANS inwestuje w nowy magazyn w woj. łódzkim

Rodzinna firma AGROMEX–TRANS działająca w branży transportowej inwestuje w dalszy rozwój firmy oraz budowę nowego magazynu. Gdzie powstała nowa hala i jaka jest jej powierzchnia?- informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali magazynowej

AGROMEX–TRANS działa na rynku od 1993 roku i zajmuje się międzynarodowym i krajowym transportem drogowym oraz oferuje wysokiej jakości usługi spedycyjne. Kilka lat temu firma rozszerzyła zakres oferowanych usług, dostosowując je do potrzeb zmieniającego się rynku i otworzyła własny serwis samochodów ciężarowych i naczep oraz rozpoczęła świadczenie usług wulkanizacyjnych. Siedziba firmy oraz jej główny magazyn znajduje się w woj. łódzkim w miejscowości Lipiny. To właśnie tam firma zdecydowała się wybudować kolejną halę magazynową. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo autostrad A1 i A2, pozwalające na optymalizację procesów logistycznych i spedycyjnych. Nowo wybudowana hala zajmuje powierzchnie 907 mkw i pozwoli firmie obsługiwać większą ilość klientów oraz nadal sukcesywnie rozwijać działalność operacyjną.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU