Firma technologiczna wynajmuje magazyn w MDC2 Park Gliwice

Firma technologiczna wynajęła powierzchnię produkcyjno-magazynową o wielkości 6200 m2 oraz 2200 m2 zaplecza biurowego w MDC2 Park Gliwice. Pozwoli jej to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz optymalizację prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleks magazynów cieszy się dużym zainteresowaniem

Warto podkreślić, że to nie pierwsze przedsiębiorstwo, które wprowadziło się do wspomnianej nieruchomości. Do grona najemców należy również marka technologiczna z branży IT oraz Rohlig Suus. Zainteresowanie rynku nie dziwi, bowiem ten złożony z trzech magazynów kompleks jest nowoczesny, a do tego przyjazny środowisku naturalnemu. Zastosowano w nim wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwoliły deweloperowi ubiegać się o przyznanie najwyższej możliwej oceny w certyfikacji BREEAM New Construction. To bardzo ważna informacja dla przedsiębiorców zainteresowanych wynajęciem powierzchni, bo świadczy o tym, że park logistyczny zapewnia komfort pracy oraz niższe koszty eksploatacji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane