Firma kosmetyczna Eveline Cosmetics przedłuża współpracę z Segro i zwiększa powierzchnię najmu

2022-08-01
Firma kosmetyczna Eveline Cosmetics przedłuża współpracę z Segro i zwiększa powierzchnię najmu

Producent kosmetyków Eveline Cosmetics przedłużył umowę współpracy z deweloperem Sergo i dobrał więcej metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. W związku z nową umową firma Eveline przeniosła się do nowego obiektu Sergo, czyli leżącego zaledwie 5 km od granic Warszawy Segro Logistics Park Warsaw w Nadarzynie. - informuje JARTOM Real Estate

Przedłużenie umowy współpracy oraz wynajem dodatkowej powierzchni

Polski producent oraz eksporter kosmetyków Eveline współpracuje z Segro już od 2010 roku, wynajmując od dewelopera hale magazynowe i przemysłowe. Rosnący popyt na produkty firmy, a także ekspansja nowych rynków zmusiła Eveline do zwiększenia zaplecza magazynowego i przeniesienie się do nowego obiektu, który pozwoli na dalszy rozwój firmy oraz umożliwi efektywną działalność operacyjną. Wybór padł na sprawdzonego dewelopera i jego nowy obiekt, czyli Segro Logistics Park Warsaw w Nadarzynie, który znajduje się około 5 km od granic Warszawy i lotniska Okęcie. Producent kosmetyków wynajął tam aż 8,5 tys. mkw, które zostały przystosowane do wymagań i potrzeb branży kosmetycznej.
JARTOM jest agentem SEGRO przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych. Wszystkie hale do wynajęcia SEGRO oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU