Firma działająca w branży wózków widłowych buduje nową halę przemysłową koło Gorzowa Wielkopolskiego

Firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem wózków widłowych wybudowała nową halę przemysłową w miejscowości Motylewo koło Gorzowa Wielkopolskiego. To kolejny krok w rozwoju firmy, która nieustannie powiększa wachlarz świadczonych usług oraz podnosi ich jakość, wprowadzając do oferty najnowocześniejsze modele wózków widłowych. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali przemysłowej

Nowa hala firmy DOMINIKOWSKI WÓZKI WIDŁOWE specjalizującej się w branży wózków widłowych powstanie w woj. lubuskim, a konkretnie w miejscowości Motylewo. Firma ta działa na terenie Polski już od 16 lat, oferując usługi sprzedaży i wynajmu wózków widłowych czołowych producentów branży, takich jak Linde, Toyota, czy Nissan. Ponadto firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi serwisowe wózków oraz koparko-ładowarek. Aby sprostać wymaganiom klientów, usługi świadczone są przez doskonale wyszkolonych pracowników, którzy dysponują odpowiednią wiedzą techniczną dotyczącą funkcjonowania tych pojazdów. Nowa inwestycja pozwoli firmie na zwiększenie skali działalności i umożliwi jej dalszy rozwój. Hala zajmuje powierzchnię 608 mkw. i składa się z części przemysłowej oraz biurowo-socjalnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to wiodąca firma doradcza działająca na rynku nowoczesnych, nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowym i przemysłowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane