Firma Wilk Elektronik odpowiedzialna za produkcję pamięci pod marką Goodram rozbudowuje fabrykę w Łaziskach Górnych

2022-03-17
Firma Wilk Elektronik odpowiedzialna za produkcję pamięci pod marką Goodram rozbudowuje fabrykę w Łaziskach Górnych

Producent elektroniki Wilk Elektronik od kilku miesięcy rozbudowuje fabrykę w Łaziskach Górnych. Nowa hala produkcyjna oraz magazyn wysokiego składania mają zostać oddane do użytku jeszcze w 2022 roku.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki elektroniki w Łaziskach Górnych

Firma Wilk Elektronik zdecydowała się zainwestować w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Łaziskach Górnych. To właśnie w tej fabryce powstają popularne pamięci Goodram, które produkowane są na rynek krajowy oraz zagraniczny, a także dyski SSD, pamięci RAM czy pendrive'y. Nowa inwestycja zakłada budowę nowoczesnego magazynu wysokiego składowania, który pozwoli na zwiększenie stanów magazynowych i skrócenie czasu dostaw do klientów oraz rozbudowę hali produkcyjnej. W wyniku rozbudowy zakładu całkowita powierzchnia fabryki powiększy się aż o 2,3 tys. mkw. Fabryka Wilk Elektronik w Łaziskach Górnych wyposażona jest w aż 400 platform testowych oraz jedną z najnowocześniejszych linii SMT w Europie. Rozbudowa zakładu wiąże się również z jej modernizacją. Wilk Elektronik pragnie automatyzować cały proces produkcji, tak by zwiększyć jej wydajność i jakość.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU