Firma Well Pack wynajmuje nową powierzchnię magazynową w City Logistics Łódź II

2021-06-09
Firma Well Pack wynajmuje nową powierzchnię magazynową w City Logistics Łódź II

Firma Well Pack zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej sięgającej 10 500 m2 i należącej do City Logistics Łódź II. Wybór okazał się nieprzypadkowy, bowiem obiekt powstał zgodnie z nowoczesnymi technologiami dotyczącymi rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, a także może poszczycić się certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good – informuje JARTOM Real Estate. 

Powierzchnia magazynowa z potencjałem w nowoczesnym budynku 

Wynajęcie hal magazynowych pomoże Well Pack usprawnić wiele procesów logistycznych, cieszyć się większymi możliwościami rozwoju oraz stworzyć nowe stanowiska pracy. W obiekcie prowadzona będzie działalność polegająca na czyszczeniu wielorazowych pojemników na warzywa i owoce. Aż 3500 m2 spośród całej wynajętej powierzchni zajmie specjalna strefa wyposażona w maszynę myjącą i przenośniki funkcjonujące na bazie w pełni zautomatyzowanych czynności. Ponadto nieruchomość posłuży do składowania opakowań oraz przygotowywania ich do transportu. Zgodnie z przyjętym harmonogramem Well Pack już w lipcu bieżącego roku rozpocznie pracę w nowej lokalizacji. Z całą pewnością pomoże to w kontynuowaniu rynkowej ekspansji.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU