Firma Walter z nowym budynkiem produkcyjno – magazynowym. Gdzie on powstanie?

Firma Walter podjęła decyzję o budowie nowego obiektu o charakterze produkcyjno – magazynowym, który powstanie w Zręcinie. Prace nad realizacją tego przedsięwzięcia nabierają tempa i wszystko wskazuje na to, że ich owocem będzie nowoczesna, funkcjonalna nieruchomość, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Powiększenie zaplecza logistycznego przyniesie firmie wiele korzyści

Kubatura obiektu wyniesie 87 500 m3, a jego projekt stworzył Zakład Usług Projektowych Wojciech Pąprowicz. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy wspomniane biuro współpracuje z firmą Walter. Kilka lat wcześniej oba te podmioty połączyły siły, aby mógł powstać budynek handlowo – usługowo – mieszkaniowy.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane