Firma VOX nowym najemcą w SEGRO Logistics Park Poznań

2021-05-10
Firma VOX nowym najemcą w SEGRO Logistics Park Poznań

Firma VOX podpisała umowę najmu powierzchni w parku logistycznym SEGRO Logistics Park Poznań. Wynajęta hala będzie pełniła funkcję magazynową oraz obsługiwała działalność e-commerce firmy.- informuje JARTOM Real Estate.

Dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce i Europie

Firma VOX to lider działający na rynku wnętrzarskim posiadający zarówno sieć sklepów stacjonarnych, jak i platformę sprzedaży internetowej. Firma działa na polskim rynku od 30 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Rozwój sieci e-commerce sprawił, że firma zmuszona była wynająć dodatkową powierzchnię magazynową , która będzie w stanie obsługiwać klientów firmy. Wybór padł na nowoczesny park logistyczny SEGRO Logistics Park Poznań położony zaledwie 13 kilometrów od centrum Poznania i doskonale skomunikowany z drogą ekspresową S11 oraz autostradą A2. Umowa najmu zawarta pomiędzy VOX'em a SEGRO opiewa na 7,700 mkw powierzchni. Nowy obiekt będzie obsługiwał klientów z dziesięciu europejskich krajów oraz z całej Polski. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU