Firma Usługowo – Handlowa Marcin Czarnkowski inwestuje w halę produkcyjno – magazynową

Firma Usługowo – Handlowa Marcin Czarnkowski wkrótce wejdzie w posiadanie nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. To kompleksowy projekt, który obejmuje również wyposażenie jej w suwnicę tak, by uczynić obiekt w pełni funkcjonalnym i dostosowanym do strategii rozwoju marki – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana hala pozwoli na wytwarzanie innowacyjnych produktów

Hala powstanie w miejscowości Dziemiany, w której znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne administrowanie nieruchomością. Znajdą się w niej wszystkie niezbędne instalacje, w tym elektryczne i sanitarne. Skąd pomysł na realizację tej inwestycji? Wynika ona z chęci zwiększenia konkurencyjności i uatrakcyjnienia oferty. W budynku zostaną uruchomione linie produkcyjne dzięki którym możliwe stanie się wytwarzanie innowacyjnego asortymentu. Mowa o prefabrykowanych betonowych płytach drogowych drenażowych, które cechuje zwiększona wytrzymałość. Firma Usługowo – Handlowa Marcin Czarnkowski jest obecna na rynku już od 2004 roku. Od tego czasu zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, systematycznie poszerzając zasięg swojej działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane