Firma UT-OIL wybuduje halę produkcyjną w powiecie sztumskim

2022-03-23
Firma UT-OIL wybuduje halę produkcyjną w powiecie sztumskim

Firma UT-OIL podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej, która powstanie jako kolejny krok realizowania projektu mającego na celu wzrost atrakcyjności marki. Oddanie obiektu do użytku umożliwi wdrożenie wyników przeprowadzonych prac, które dotyczą innowacyjnej technologii cynkowania alkalicznego wyrobów ze stali – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych 

Tempa temu kompleksowemu przedsięwzięciu nadało wsparcie finansowe pozyskane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wybudowana hala produkcyjna będzie w pełni dostosowana do specyfiki prowadzonych w niej działań. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie nieco ponad 1206 m2, a wysokość - niespełna 8 m. Stworzone zostaną w niej ściśle określone warunki w postaci optymalnej temperatury i wilgotności oraz kontrolowanego poziomu zapylenia. Usprawni to wiele procesów logistycznych i pozwoli pracownikom na komfortowe realizowanie obowiązków polegających na cynkowaniu elementów metalowych. Cała konstrukcja, w tym posadzki, zostanie zabezpieczona przed szkodliwym działaniem środków chemicznych. Wszystko wskazuje więc na to, że będzie to obiekt wysokiej klasy, który spełni oczekiwania UT-OIL. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU