Firma TOMPOL wybuduje nowoczesną halę produkcyjno – magazynową z możliwością wysokiego składowania

2021-07-26
Firma TOMPOL wybuduje nowoczesną halę produkcyjno – magazynową z możliwością wysokiego składowania

Firma TOMPOL podjęła decyzję o budowie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w miejscowości Myjowice w województwie wielkopolskim. Zgodnie z przyjętymi planami, inwestycja ma zostać zrealizowana przed końcem 2022 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala magazynowa wyposażona w technologię wysokiego składowania 

Celem budowy hali jest wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania materaców piankowych. To istotny krok na drodze do rozwoju marki Tompol, która zajmuje się przetwórstwem pianki poliuretanowej, w którą zaopatruje następnie zakłady meblowe i nie tylko. Uruchomione w nowym obiekcie linie produkcyjne pomogą poszerzyć i uatrakcyjnić asortyment firmy. Fakt, że będzie on zlokalizowany w tej samej miejscowości, co funkcjonująca obecnie siedziba przedsiębiorstwa, usprawni wiele procesów logistycznych. Inwestycja obejmuje także pozyskanie rozwiązań z zakresu automatyzacji magazynu wysokiego składowania. TOMPOL zamierza zaopatrzyć się w odpowiednie regały, układnice oraz nowoczesny system umożliwiający sprawne i efektywne zarządzanie magazynem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU