Firma TEKNOS nowym najemcą w parku logistycznym Hillwood Targówek

2021-08-04
Firma TEKNOS nowym najemcą w parku logistycznym Hillwood Targówek

Firma TEKNOS podjęła decyzję o podpisaniu umowy najmu z przedstawicielami parku logistycznego Hillwood Targówek w Warszawie. Na jej mocy przedsiębiorstwo otrzyma do swojej dyspozycji  5734 m2 powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym, która zagwarantuje warunki sprzyjające rozwojowi marki – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn w doskonałej lokalizacji

TEKNOS może liczyć na to, że wynajęta powierzchnia magazynowa będzie nowoczesna, wyposażona w imponujące pod względem technologicznym rozwiązania a także dopasowana do potrzeb. Zaplecze biurowe ułatwi administrowanie placówką. Firma będzie mogła rozpocząć działalność w tym miejscu pod koniec tego roku, gdy dobiegnie końca budowa hali. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz ułatwieniem prowadzenia działalności. Hillwood Targówek jest bowiem obiektem położonym w znakomitej lokalizacji. Od centrum Warszawy dzieli go niewielka odległość, a bliskie sąsiedztwo autostrady A2 i drogi ekspresowej S8 stanowi dodatkowy atut. Dla firmy TEKNOS, która jest prężnie rozwijającym się, globalnym dostawcą farb, to bardzo istotne. Zwłaszcza z punktu widzenia dalszej ekspansji rynkowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU