Firma Rumet wybuduje halę produkcyjną w Ostrołęce. Co będzie w niej powstawać?

2022-06-06
Firma Rumet wybuduje halę produkcyjną w Ostrołęce. Co będzie w niej powstawać?

Firma Rumet podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej oraz zakupie specjalistycznego wyposażenia w postaci maszyn i urządzeń służących do wytwarzania metalowych elementów o niklowej powłoce odpornej na korozję. Nieruchomość powstanie w Ostrołęce, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali produkcyjnej pozwoli na wdrożenie innowacji

Wybudowana hala będzie w pełni dostosowana do prowadzonej w niej działalności. Zapewni optymalną temperaturę, wilgotność oraz przestrzeń. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 1061 m2, do dyspozycji pracowników zostanie również oddane zaplecze socjalne o wielkości niespełna 250 m2. Dzięki temu będą mogli wykonywać powierzone im obowiązki w komfortowych warunkach. Realizacja inwestycji jest możliwa między innymi dzięki środkom pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i pozwoli na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań przekładających się na generowanie większych obrotów. Rumet to renomowany producent armatury sieci domowej oraz rozdzielaczy centralnego i podłogowego ogrzewania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU