Firma Pierrot buduje nową halę w woj. mazowieckim 

Producent i dystrybutor wody oraz naturalnych napojów wytwarzanych na bazie wody źródlanej buduje nową halę w woj. mazowieckim. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w przyszłość

Nowa hala produkcyjno-magazynowa w miejscowości Wawrzyszów to kluczowy element rozwoju firmy Pierrot. Wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty oparte na naturalnej wodzie źródlanej wymaga poszerzenia możliwości produkcyjnych i magazynowych. Dzięki nowej hali firma będzie w stanie zwiększyć skalę produkcji i efektywniej zarządzać swoim asortymentem. Decyzja o wyborze miejsca lokalizacji hali w województwie mazowieckim jest strategiczna. Mazowsze jest regionem o dużym potencjale rynkowym i ciągle wzrastającej liczbie klientów, którzy doceniają wysoką jakość produktów Pierrot. Dodatkowo bliskość dużych miast, takich jak Warszawa, umożliwi skuteczną dystrybucję produktów do domów, biur i zakładów pracy w całej okolicy. Firma Pierrot inwestuje również we własną flotę samochodową. Posiadając kilkadziesiąt pojazdów, firma jest w stanie zapewnić efektywną logistykę i terminową dostawę swoich produktów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane