Firma Olszewski Maszyny Budowlane wybuduje obiekt produkcyjno – usługowy w Białej Podlaskiej

2022-04-29
Firma Olszewski Maszyny Budowlane wybuduje obiekt produkcyjno – usługowy w Białej Podlaskiej

Olszewski Maszyny Budowlane wybuduje obiekt o charakterze produkcyjno – usługowym, który będzie dysponował także zapleczem biurowo – socjalnym. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie placówką – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy budynek produkcyjno – usługowy zwiększy konkurencyjność spółki

Na teren inwestycji wybrano Sławacinek Nowy, a więc tą samą miejscowość w której znajduje się siedziba spółki. W wybudowanej hali zostanie zamontowana suwnica, a cała inwestycja jest częścią kompleksowego projektu mającego na celu wzrost konkurencyjności marki, zwiększenie sprzedaży na obecnych rynkach, a także wkroczenie na te nowe. Obejmuje on również zakup specjalnego wyposażenia w postaci koparki brodzącej, licznika ilości ładunku oraz dozownika polielektrolitów. Realizacja przedsięwzięcia jest możliwa w dużej mierze dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Finalnie stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki, a firmie Olszewski Maszyny Budowlane, która specjalizuje się w pracach pogłębiarskich i wydobywczych, przyniesie wiele korzyści. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU