Firma Mpack Poland stawia na innowacje i inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej

2021-11-22
Firma Mpack Poland stawia na innowacje i inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej

Firma Mpack Poland podjęła decyzję o budowie nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Obiekt powstanie w Karczewie i będzie dysponował także zapleczem socjalno – biurowym, które usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie całą placówką – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na dynamiczny rozwój 

Budowa hali jest niezbędnym elementem wpisującym się w strategię zwiększania konkurencyjności marki poprzez inwestowanie we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo planuje uruchomienie linii produkcyjnych bazujących na technologii wytwarzania polietylenowych tub termoplastycznych. Nieruchomość powinna postać najpóźniej do końca grudnia przyszłego roku, a przedsięwzięcie obejmuje także zagospodarowanie terenów przyległych. Mpack Poland to firma z piętnastoletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w tworzeniu opakowań dedykowanych branży kosmetycznej, spożywczej i parafarmaceutycznej. Słynie z asortymentu wysokiej klasy i systematycznego rozwoju. Z dużym prawdopodobieństwem można więc stwierdzić, że wspomniana inwestycja nie będzie ostatnią. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU