Firma Model Opakowania z nową halą produkcyjno – magazynową w Nowej Soli

2021-03-08
Firma Model Opakowania z nową halą produkcyjno – magazynową w Nowej Soli

Zgodnie z założeniami, jeszcze w tym roku ma powstać nowa hala o charakterze produkcyjno-magazynowym, która zostanie oddana do dyspozycji firmie Model Opakowania. Szacuje się, że koszt budowy obiektu wyniesie 120 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

17 000 metrów kwadratowych hali

Inwestycja zaowocuje powstaniem nowoczesnej nieruchomości o powierzchni sięgającej niespełna 17 000 m2. W jej skład wejdą między innymi hale magazynowe oraz linie produkcyjne wyposażone w jedne z najnowocześniejszych maszyn, jakie są obecnie dostępne na międzynarodowym rynku. Oddanie do użytku tego obiektu znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych i sprawi, że firma będzie mogła realizować więcej zleceń na szerszą skalę. Na tej decyzji będącej elementem strategii rozwoju skorzysta także lokalny rynek, gdyż zostaną utworzone nowe miejsca pracy w stabilnym, polskim zakładzie produkcyjnym. Model Opakowania to znany producent opakowań tekturowych, który zaopatruje w nie wiele różnych gałęzi przemysłu i systematycznie rozwija swoją działalność. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU