Firma Melex wybuduje halę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC

2022-01-12
Firma Melex wybuduje halę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC

Melex kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i planuje budowę hali, która umożliwi poszerzenie produkcji pojazdów ekologicznych. Realizację inwestycji znacząco ułatwi wsparcie uzyskane od Agencji Rozwoju Przemysłu SA – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki

Wspomniana hala zostanie wybudowana na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Jest ona w pełni dostosowana do wymagań przedsiębiorców, co pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych i prowadzić działalność w efektywny sposób. Zgodnie z przyjętymi planami, Melex zamierza przeznaczyć na realizację całego przedsięwzięcia kilkanaście milionów złotych. Spółka specjalizuje się w produkcji pojazdów elektrycznych wysokiej klasy i słynie z rozbudowanej usługi personalizacji wozów. Na rynku jest obecna już od pięćdziesięciu lat, a rosnąca popularność samochodów tego rodzaju pozwala stwierdzić, że przed marką znajduje się bardzo duża szansa na generowanie jeszcze większych obrotów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU