Firma Mecalit wynajęła 10,5 tys. mkw w Central European Logistics Hub

2021-06-21
Firma Mecalit wynajęła 10,5 tys. mkw w Central European Logistics Hub

Firma Mecalit rozwija swoją działalność i wynajmuje aż 10,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Central European Logistics Hub, łódzkim parku logistycznym należącym do Panattoni Europe.- informuje JARTOM Real Estate

Zaplecze magazynowe dla producenta elementów technicznych i komponentów

Mecalit to renomowany producent i dystrybutor elementów technicznych i komponentów wykorzystywanych w branżach AGD, motoryzacyjnej oraz elektronicznej. Firma działa od 1984 roku, dostarczając precyzyjne części techniczne oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie części do urządzeń elektrycznych. Na decyzję o wynajmie powierzchni magazynowej  wpłynął zwiększony popyt na wyroby firmy oraz chęć utrzymania wysokich standardów w zakresie terminowego wywiązywania się z kontraktów. Wynajęta powierzchnia będzie przede wszystkim pełniła funkcję zaplecza magazynowego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU